BREAKING NEWS

"Hetim nëse ka kryer krime”/ Me arsenal armësh në shtëpi, zbardhen detaje të reja për arrestimin e zyrtarit të lartë në Elbasan, publikohet FOTOJA dhe EMRI. Dalin pamjet

"Hetim nëse ka kryer krime”/ Me arsenal armësh në
x
BREAKING NEWS

E trishtë/ Ndahet nga jeta kryetari i ish-të përndjekurve politikë, i biri jep lajmin e hidhur: Një muaj pasi kaloi Covid-19, pësoi komplikacion të rëndë në ...

E trishtë/ Ndahet nga jeta kryetari i ish-të përndjekurve
x
BREAKING NEWS

Italianët marrin përsipër ekspertizën për “21 Janarin”, prova e dëshmi të reja për 4 vrasjet, Berisha pritet të merret në pyetje nga prokurorët e SPAK

Italianët marrin përsipër ekspertizën për “21
x
BREAKING NEWS

Fati i Berishës në duart e Ndokës për zgjedhjet e 6 marsit, aleatët i kthejnë kurrizin, foltorja kundër bashkimit me LSI për mesazhin e keq të bllokut 700 mijë euro

Fati i Berishës në duart e Ndokës për zgjedhjet e 6 marsit,
x
BREAKING NEWS

SHBA prish planet e presidentit për të zaptuar Kushtetuesen, Yuri Kim vizitë blic në Gjykatën e Lartë para zgjedhjes së emrave të rinj

SHBA prish planet e presidentit për të zaptuar Kushtetuesen, Yuri Kim
x
BREAKING NEWS

Ambasadorja Kim mesazh të koduar Edi Ramës pas takimit me Lulzim Bashën: Zgjidh o Berishën o SHBA

Ambasadorja Kim mesazh të koduar Edi Ramës pas takimit me Lulzim
x
BREAKING NEWS

U propozua për 6 marsin / Sali Berishës i tërhiqet papritur nga gara kandidati i njohur, ja çfarë ka ndodhur

U propozua për 6 marsin / Sali Berishës i tërhiqet papritur nga
x
BREAKING NEWS

“Bombë” infektimesh nga Omicron në këtë qytet në Shqipëri, mjekja jep alarmin: Përveç variantit të ri, po qarkullon edhe...

“Bombë” infektimesh nga Omicron në këtë qytet
x

Aktualitet

Aflred Cako del me paralajmërimin e frikshëm: Kur thashë para 16 muajsh që do të ndodhte në Shqipëri, të gjithë më quanin anormal!

Aflred Cako del me paralajmërimin e frikshëm: Kur thashë para 16

Në vendin tonë vaksinimi kundra Covid-19 ende nuk është bërë me detyrim, por zhvillimet e fundit me studentët lë të nënkuptohet se kjo gjë pritet të ndodhë së shpejti.

Konspriacionisti Aflred Cako tha se e ka parashikuar një gjë të tillë para 16 muajsh, por të gjithë e quanin anormal.

“Kur thoja para 16 muajsh qe do te ndodhte kjo gjithe kovidiotet dhe nje pjese e kundershtareve te vaksines me quanin fantazist dhe anormal; tash qe 1 ne 4 i ka kthyer bycen partise me bindje ose nga shtrengimi, keta 3 ne 4 nuk dalin ne shesh te protestojne dhe ti hyjne plehut ne zyre e ta zene per zverku e ta nxjerrin jashte saj;

Studentet qe 75% nuk duan te cpohen rrine me celular ne dore ne youtub te shohin thashethemet e ngjarjet ordinere dhe pijne gjithe diten alkool e hashash; ne fund te fundit raca jone e meriton te asgjesohet nga cunat e Plakut te madh qe e bejne cicin ulur; ndoshta Zoti i ka vene njerezit ne sprove; ata qe se meritojne e vibrojne ne frekuenca te uleta duhet te vuajne ose te ikin nga kjo bote; ju qe nuk rezistoni nuk e meritoni te jetoni si njerez te lire; ju nuk do kini as te drejat e sklleverve ne Mesjete, madje as te drejtat natyrore qe Zoti ju ka dhene kafsheve; ketu keni sproven e fundit!”, shkruan Cako.

Më të lexuarat