BREAKING NEWS

E trishtë/ I shtruar prej ditësh në spital, COVID-19 i merr jetën ish-ushtarakut të lartë (EMRI+FOTO)

E trishtë/ I shtruar prej ditësh në spital, COVID-19 i merr
x

Aktualitet

Agjensia më e madhe në botë i kërkon shqiptarëve të qetësohen: Tërmetet nuk parashikohen

Agjensia më e madhe në botë i kërkon shqiptarëve

Agjensia më e madhe në botë për tërmetet EMSC ka konfirmuar se nuk është e mundur të parashikohen tërmetet dhe bën thirrje për qetësi. ?Tërmetet nuk mund të parashikohen. Qëndroni të sigurtë ?, thuhet në njoftimin e tyre.

Më të lexuarat