BREAKING NEWS

Fatos Klosi: Meta do të bëjë gjithçka për të bllokuar formimin e qeverisë nga PS, pakti PD-LSI nuk e kënaq, presidenti nuk ja ka besën Bashës

Fatos Klosi: Meta do të bëjë gjithçka për të
x

Aktualitet

"Ai duhet të arrestohet për vrasje e mbetur në tentativë", shpërthen Mentor Kikia, ndërhyn menjëherë Klodiana Lala dhe befason zv/ministrin me deklaratën: Është nipi i një zyrtari të lartë të policisë

"Ai duhet të arrestohet për vrasje e mbetur në

Gazetari Mentor Kikia dhe Klodiana Lala debatuan me zv-ministrin e Brendshëm Julian Hoda teksa ishte duke u diskutuar në studio në lidhje me të riun Stiven Dashi që shkaktoi aksidentin e frikshëm tek Ambasada Italiane.

Pjesë nga debati:

Kikia: Ai duhet të arrestohet për vrasje e mbetur në tentativë.

Julian Hodaj: Nuk mund të përcaktojmë ne nëse duhet të arrestohet apo jo. Kam marrë informacione para se të vija këtu. Ai ka qenë gjobitur edhe disa herë të tjera.

Kikia: Ky është një argument më shumë që dhe arrestuar. Por shiko se mos është nipi apo djali i ndonjë shefi policie apo drejtori? Pyesni njëherë..

Julian Hodaj: Jo jo…s’ka lidhje…

Kikia: Po pyesni njëherë…

Klodiana Lala: Meqë ju nuk po na e tregoni, atëherë jua them unë është nipi i një zyrtari të lartë të policisë.

Julian Hodaj: Thuajeni edhe emrin.

Klodiana Lala: Ore zotëri, se çfarë them unë, e di unë.

Julian Hodaj: Thuaj edhe emrin të biem rehat, ta mbyllim këtë temë.

Klodiana Lala: Po s’më kushtëzon dot se çfarë them…atë e di unë..

Julian Hodaj: Më pëlqen diversioni që bëni…spekulimet, por nuk është aspak e vërtetë.

 

Më të lexuarat