BREAKING NEWS

Blenë karburante bashkë, Dumani rrëfen si u vra Ervis Deda nga miku i tij i ngushtë dhe borxhi me shuma marramendëse i pashlyer: Gjithçka ndodhi për një vajzë. Zbardhen detajet e rënda për vrasjen e bujshme

Blenë karburante bashkë, Dumani rrëfen si u vra Ervis Deda nga
x
BREAKING NEWS

“E kishte tradhtuar me shokun e ngushtë”, Dumani trondit me rrëfimin e tij për avokatin e njohur të vendit tonë, tregon planin e frikshëm që i kishte përgatitur partneres: Na dha 120 mijë euro t’i vrisnim ish gruan

“E kishte tradhtuar me shokun e ngushtë”, Dumani trondit me
x
BREAKING NEWS

A do bashkëpunosh me Sali Berishën? Ilir Meta thyen heshtjen dhe tregon çfarë pritet

A do bashkëpunosh me Sali Berishën? Ilir Meta thyen heshtjen dhe
x
BREAKING NEWS

Gazetari i njohur kontaktohet LIVE në emision nga Florenc Çapja, ja çfarë i thotë për Nuredin Dumanin

Gazetari i njohur kontaktohet LIVE në emision nga Florenc Çapja, ja
x
BREAKING NEWS

“Ata që s’janë kapur janë emrat më sinjikativët”, Artan Hoxha zbulon detaje nga operacioni i SPAK: Bosët e krimit me buxhet të madh, kanë informator brenda sistemit në polici dhe...

“Ata që s’janë kapur janë emrat më
x
BREAKING NEWS

E kanë vrarë?! Artan Hoxha plas “BOMBËN”: Nuk besoj se do kemi më mundësi të shikojmë Talo Çelën

E kanë vrarë?! Artan Hoxha plas “BOMBËN”: Nuk besoj
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha tregon emrin e personit që do të ekzekutohej nga Nuredin Dumani ditën që u plagos: Nuk kemi pse ta mbajmë më të fshehtë

Artan Hoxha tregon emrin e personit që do të ekzekutohej nga Nuredin
x
BREAKING NEWS

“Në dhomë ndodhej gruaja dhe dy fëmijë të vegjël”, Dumani rrëfen grabitjen e dështuar në shtëpinë e Talo Çelës: Shkuam për 500 mijë euro por morëm vetëm...

“Në dhomë ndodhej gruaja dhe dy fëmijë të
x

Aktualitet

“Ai ka video të ngjarjeve kriminale”/ Klodiana Lala nxjerr informacionet ‘bombë’ dhe zbulon kush e ka takuar: Më erdhi me 3 makina të blinduara! Ja ku i ruan pamjet!

“Ai ka video të ngjarjeve kriminale”/ Klodiana Lala nxjerr

Gazetarja Klodiana Lala ka deklaruar se shkak për eliminimin e Bledar Muçës, i cili u vra në Belgjikë, mund të jetë bërë edhe fakti që ai posedonte pamje të shumë ngjarjeve kriminale.

E ftuar në “Opinion”, Lala tha se e ka takuar personalisht Muçën dhe ka folur me të, të cilit i ka kërkuar pamjet e atentatit që iu bë Ardian Çapjas me snajper.

Gazetarja tha më tej se ai nuk kishte pranuar e se ato pamje janë në Britani të Madhe, në duart e kujt, nuk dihet.

“Ai ka video të ngjarjeve kriminale. I ruan dhe i dërgon në Britani të Madhe. Se kujt ia dërgon, nuk di ta them, këtë s’e di/ Më ka ardhur dhe më ka takuar me tre makina të blinduara, kishte vëzhguar të gjithë zonën përreth. Unë në atë kohë kërkoja të kisha patjetër pamjet e atentatit që iu bë me snajper Ardian Çapjas. Ata nuk pranuan, por më thanë, vetë Bledi më tha se i kishte pamjet dhe i kishte dërguar në Britani. Po, po, mund ta kenë eliminuar edhe për të mosmnxjerrë pamje të ngjarjeve kriminale,”- tha Lala.

Më të lexuarat