BREAKING NEWS

Koronavirusi drejt zhdukjes në Shqipëri, ja sa persona kanë rezultuar të infektuar me Covid-19 në 24 orët e fundit, asnjë humbje jete

Koronavirusi drejt zhdukjes në Shqipëri, ja sa persona kanë
x
BREAKING NEWS

Mjekësia në zi/ Ndahet nga jeta mjeku i njohur shqiptar, kolegët e tij japin lajmin e trishtë: Humbje e madhe! (EMRI+FOTO)

Mjekësia në zi/ Ndahet nga jeta mjeku i njohur shqiptar, kolegët
x

Aktualitet

Akorja e njohur shqiptare në vështirësi! Prindërit e saj shtrohen me urgjencë në spital nga covid-19 pas përkeqësimit të gjendjes shëndetësore: Ndihma që mund të bëni për ne...

Akorja e njohur shqiptare në vështirësi! Prindërit e saj

Teuta Krasniqi duket që po kalon një periudhë të vështirë, pasi prindërit e aktores së njohur janë shtruar me urgjencë në spital për shkak të covid-19. 

Prindërit e aktores Teuta Krasniqi kanë shfaqur komplikacione nga Covid-19.

Akorja e njohur shqiptare në vështirësi! Prindërit e saj

Lajmin e  ka bërë të ditur vetë i ati i aktores, Milazim Krasniqi i cili përmes një postimi në rrjetet sociale shkruan se ai dhe bashkëshortja e tij Edibja janë shtruar në spital.

Akorja e njohur shqiptare në vështirësi! Prindërit e saj

Më të lexuarat