Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Aksident fatal/ Motori përplaset me furgonin, humb jetën i riu (Identiteti)

Postuar: 19/08/2019 - 17:43

Një i riu shqiptar ka humbur jetën në një aksident të ndodhur këtë mëngjes në Villamarina të komunës italiane Cesenatico.

Siç raportojnë mediat italiane, viktima është Ledio Cërriku, me banim në shtetit fqinjë, i cili të mërkurën do të festonte ditëlindjen e tij të 20-të.

Aksidenti – Ora shënonte rreth 9:30, kur i riu, nën drejtimin e një “Piaggio Liberty” është përplasur me një “Fiat Ducato” të drejtuar nga një 37-vjear italian, në kryqëzimin e rrugëve “Bramante” e “Raffaello”. Impakti ka rezultuara fatal për të riun shqiptar, i cili nuk ka mundur të mbijetoje. Raportohet se ai ka përplasur kokën dhunshëm në asfalt duke humbur jetën në vend. Ka nisur hetimi nga autoritet italiane për zbardhjen e ngjarjes. /BN/

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 22/09/2019 - 00:27

Tjetër tërmet lëkund Shqipërinë. Raportohet 5 ballë tërmeti i fundit me epiqendër Durrësin.

Postuar: 21/09/2019 - 23:50

Dy persona janë plagosur me armë zjarri pak para mesnatës në Nikël të Fushë Krujës.

Postuar: 21/09/2019 - 23:41

Dy persona janë plagosur me armë zjarri pak para mesnatët në Nikël të Fushë Krujës.

Postuar: 21/09/2019 - 23:37

Nga tërmeti i cili tronditi vendin ditën e sotme ka mbetur i lënduar edhe një turist i huaj.

Postuar: 21/09/2019 - 23:22

Eksperti Rrapo Ormëni ka qenë në studion e News24 për të folur për tërmetet që goditën sot vendin

Postuar: 21/09/2019 - 23:11

Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjitikës Belinda Balluku shprehet se nga lëkundjet e forta të

Postuar: 21/09/2019 - 23:04

Qytetarët e Tiranës, Durrësit, por edhe të qyteteve të tjera kanë përjetuar momente tmerri ditën