BREAKING NEWS

“Faktet janë kokëforta”/ Epidemiologu Alimehmeti publikon studimin: Vdekshmëria e koronavirusit është krahasuar me vdekshmërinë që sjell një aksident automobilistik. Lajmi i mirë është që…

“Faktet janë kokëforta”/ Epidemiologu Alimehmeti publikon
x

Aktualitet

Aksident i frikshëm, makina del nga rruga dhe përplas për vdekje 24-vjeçarin

Aksident i frikshëm, makina del nga rruga dhe përplas për vdekje

Një aksident i rëndë me pasojë vdekje ka ndodhur këtë pasdite në Prrenjas. Ngjarja ka ndodhur afër një shkolle të mesme në këtë qytet.

Mësohet se një makinë ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga, e për pasojë ka përplasur një kalimtar.

24-vjeçari që po kalonte është përplasur dhe ka gjetur vdekjen e menjëhershme.

Më të lexuarat