BREAKING NEWS

Spartak Braho 'kap mat' Metën: Kjo që po bën presidenti s’ka ndodhur në asnjë vend të botës!

Spartak Braho 'kap mat' Metën: Kjo që po bën presidenti
x

Aktualitet

Aksident i frikshëm! Makinat përplasen “kokë më kokë”, plagosen katër persona

Aksident i frikshëm! Makinat përplasen “kokë më

Një aksident rrugor u regjistrua mbrëmjen e kësaj të shtune në Sukth të Durrësit.

Një mjet tip “Renault” u përplas me një “Benz”.

Për pasojë, ngelën të plagosur katër persona, mes të cilëve njëri shofer dhe tre të tjerët (18, 16 dhe 15 vjeç) pasagjerë.

Policia po heton për të zbuluar shkakun e aksidentit.