BREAKING NEWS

Përditësimi zyrtar/ Rritet sërish numri i të prekurve me Covid-19, Ministria zbulon shifrat e 24 orëve të fundit

Përditësimi zyrtar/ Rritet sërish numri i të prekurve me
x

Aktualitet

Aksident i frikshëm në autostradën Tiranë-Durrës, ka të plagosur

Aksident i frikshëm në autostradën Tiranë-Durrës, ka

Një aksident i rëndë ka ndodhur paraditen e sotme në autostradën Tiranë-Durrës. Dy makina janë përplasur me njëra tjetrën duke bërë që të lëndohen 2 persona. Të lënduarit janë nënë e bir.

I riu është transportuar në gjendje më të rëndë drejt spitalit. Policia po punon për dokumentimin dhe shkaqet e këtij aksidenti.

Më të lexuarat