BREAKING NEWS

Mbi 4 mijë testime! Zbardhen të dhënat, sa raste të reja me COVID u regjistruan në 24 orët e fundit në Shqipëri, zbulohen zonat më 'të nxehta'

Mbi 4 mijë testime! Zbardhen të dhënat, sa raste të reja me
x

Aktualitet

Aksident i frikshëm në Prrenjas / 5 të plagosur, një grua në gjendje kome

Aksident i frikshëm në Prrenjas / 5 të plagosur, një grua

Dy makina janë përplasur pasditen e së martës në Përrenjas.

Mësohet se kanë mbetur të plagosur 5 persona, njëri prej tyre rëndë. Makinat e përfshira në aksident janë një “Benz” dhe një fuoristradë e cila ka përfunduar jashtë rrugë.

Dyshohet se shkak i këtij aksidenti të jetë bërë shpejtësia tej normave të lejuara dhe një parakalim i gabuar. Po punohet për zbardhjen e rrethanave.