BREAKING NEWS

Rrebeshe, breshër dhe rrufe/ Ja çfarë do të ndodhë me motin me 10 gusht

Rrebeshe, breshër dhe rrufe/ Ja çfarë do të ndodhë me
x
BREAKING NEWS

Çfarë po fshihet? Detaje tragjike nga vdekja e aktorit shqiptar dhe gruas së tij/ Autoritetet amerikane po hetojnë nëse kishte konflikt mes çiftit! Në apartament u gjetën shenja…

Çfarë po fshihet? Detaje tragjike nga vdekja e aktorit shqiptar dhe
x
BREAKING NEWS

Ngjarja tragjike në Shkodër/ Zbardhen detaje të reja, ja kush e qëlloi me armë zjarri 12-vjeçarin

Ngjarja tragjike në Shkodër/ Zbardhen detaje të reja, ja kush e
x
BREAKING NEWS

E rëndë/ Vritet me çifte 12-vjeçari në Shkodër, dyshimet e para

E rëndë/ Vritet me çifte 12-vjeçari në
x
BREAKING NEWS

Aktori dhe bashkëshortja ranë nga kati i 6-të i pallatit në New-York/ Zbardhen detaje të reja, hetimet: Në apartament gjenden disa shenja

Aktori dhe bashkëshortja ranë nga kati i 6-të i pallatit në
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela lëshon ‘bombën’, zbulon çfarë po lë pa gjumë Berishën e Metën dhe tregon goditjen e fortë që do marrin së shpejti: Prisni dhe shikoni...

Spartak Ngjela lëshon ‘bombën’, zbulon çfarë
x
BREAKING NEWS

“Jemi në një betejë me këtë qeveri”, Berisha plas deklaratën e fortë: Një pronar peshkarexhe kontrabandon naftë, takohet shpesh edhe me Ramën

“Jemi në një betejë me këtë qeveri”,
x
BREAKING NEWS

Viti i ri Akademik / Universiteti i Tiranës jep njoftimin e rëndësishëm, ja kur nis shkolla e lartë (Dokumenti)

Viti i ri Akademik / Universiteti i Tiranës jep njoftimin e
x

Aktualitet

Aksident i frikshëm në rrugën Fier -Tepelenë, makina humb kontrollin, shpëtojnë për mrekulli pasagjerët

Aksident i frikshëm në rrugën Fier -Tepelenë, makina humb

Një aksident i frikshëm ka ndodhur në rrugën Fier -Tepelenë, ku një automjet, mësohet të ketë përfunduar në anësoren e rrugës nacionale Fier – Tepelenë, në vendin e quajtur Buzëmadh.

Të dhënat paraprake flasin për një humbje të kontrollit nga ana e drejtuesit të automjetit, gjë që ka bërë që automjeti, duke bërë dredha në rrugë, të dalë prej saj, duke ndalur ne anësore.

Po sipas këtyre burimeve, mësohet që në automjet të ketë qenë një grua dhe një fëmijë, të cilët janë jashtë rrezikut për jetën.

Ata janë përcjellë menjëherë pranë spitalit rajonal të Fierit, ku po marrin mjekimin e nevojshëm.

Në vendngjarje ka shkuar edhe policia e Fierit për zbardhjen e rrethanave të ngjarje.