Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Aksident i frikshëm në Tiranë, makina përfundon e përmbysur pas përplasjes me kamionin

Postuar: 16/09/2019 - 21:07

Një aksident i frikshëm është regjistruar pak minuta më parë në Tiranë.
 
Burime nga policia njoftojnë se një kamion është përplasur me një autoveturë me drejtues shtetasin M.Xh, në rrugën "Misto Mame".
 
Fatmirësisht nga aksidenti nuk ka persona të lënduar, por vetëm dëme materiale.
 
Makina ka përfunduar e përmbysur në rrugë.
 
Ende nuk dihen shkaqet dhe rrethanat e aksidentit, ndërkohë grupi hetimor po punon për zbardhjen e tyre.
 
Njoftimi i policisë:
 
Rreth orës 20:35, në rrugën “Misto Mame” një kamion është përplasur me një autoveturë me drejtues shtetasin M. XH. Si pasojë e përplasjes, nuk ka të lënduar, ka vetem deme materiale. Policia Rrugore vijon punën për përcaktimin e rrethanave të ngjarjes dhe shkakut të aksidentit.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 19/10/2019 - 08:28

Akademiku i njohur Artan Fuga ka reaguar për herë të parë për jo-në që Shqipëria mori për hapjen e negociatave.

Postuar: 19/10/2019 - 08:20

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga një mot i kthjellët me alternime vranësirash që do të shtohe

Postuar: 18/10/2019 - 22:13

Gjykata italiane ka vendosur të dënojë me 5 vjet burg një shqiptar, i cili ishte kapur në flagran

Postuar: 18/10/2019 - 21:33

11-vjeçari Alvin Berisha, djali nga Shqipëria i cili kishte mbetur në kampet e ISIS ka humbur gju

Postuar: 18/10/2019 - 20:51

Një makinë është përmbysur në Tiranë, ndërsa raportohet se ka edhe të plagosur.