BREAKING NEWS

Kurti do të shpallet non grata? Spartak Ngjela del me deklaratën e fortë: Analistët që dalin nëpër media, paguhen o nga Beogradi o nga Moska

Kurti do të shpallet non grata? Spartak Ngjela del me deklaratën e
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha vrasës me damkë, ekzekutori i 4 personave në bulevard pranoi “Live” urdhrin për snajperit dhe eliminimin e kreut të opozitës më 21 janar, SPAK mbyll sytë para krimit të shekulli

Sali Berisha vrasës me damkë, ekzekutori i 4 personave në
x
BREAKING NEWS

Frrok Çupi paralajmëron arrestimin e Sali Berishës, si po thur komplote bashkë me Ilir Metën për të shpëtuar nga prangat, ja “arma” që duan të marrin në duar dhe informacionet tronditëse që ka CIA për “non gratën”

Frrok Çupi paralajmëron arrestimin e Sali Berishës, si po thur
x
BREAKING NEWS

Të shtëna me armë zjarri në Berat/ Plas sherri mes dy personave në lokal, 55-vjeçari nxjerr armën dhe... (Emrat)

Të shtëna me armë zjarri në Berat/ Plas sherri mes dy
x
BREAKING NEWS

Çfarë ndodhi? Alarmohet Met Rrumbullaku, mbledhje urgjente me vartësit

Çfarë ndodhi? Alarmohet Met Rrumbullaku, mbledhje urgjente me
x
BREAKING NEWS

Ortaku i Vuçiçit i vjen në ndihmë Serbisë, harton projekt Asociacioni për Kosovën dhe e dërgon në Paris e Berlin, anashkalon Uashingtonin e dyerve të mbyllura

Ortaku i Vuçiçit i vjen në ndihmë Serbisë, harton
x
BREAKING NEWS

“Drafti i Ramës për Asocacion një skandal historik”/ Spartak Ngjela shpërthen ndaj kryeministrit: Franca gjithmonë ka qenë kundër territorit shqiptar, ç’ punë ka me...

“Drafti i Ramës për Asocacion një skandal historik”/
x
BREAKING NEWS

Rusët duan mbrojtje në Shqipëri! Ambasada i bën kërkesën e pazakontë policisë shqiptare

Rusët duan mbrojtje në Shqipëri! Ambasada i bën
x

Aktualitet

Aksident i rëndë, makina përplas këmbësorin

Aksident i rëndë, makina përplas këmbësorin

Një aksident ka ndodhur në Fier paraditen e sotme, ku një automjet ka përplasur një këmbësor.

Ngjarja ka ndodhur në vendin e quajtur “Sheq i Vogël”, ku automjeti tip “Volkswagen” me drejtues shtetasin A. Gj., ka përplasur këmbësorin, shtetasin Sh. M., 69 vjeç. Ky i fundit ndodhet në spital, në kujdesin e mjekëve.

Me shtetasin A. Gj. po kryhen veprimet e mëtejshme procedurale. Grupi hetimor po punon për përcaktimin e shkaqeve të aksidentit.