BREAKING NEWS

“Epoka e Presidentit po vdes, janë dekompozuar...”, Frrok Çupi lëshon ‘bombën’ e radhës, paralajmëron fundin e Ilir Metës

“Epoka e Presidentit po vdes, janë dekompozuar...”, Frrok
x

Aktualitet

Aksident i rëndë, makina përplas për vdekje 36-vjeçarin

Aksident i rëndë, makina përplas për vdekje

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Durrës ku si pasojë ka humbur jetën një person.

Policia njofton se një 36-vjeçar, që ka qenë duke ecur me biçikletë, është përplasur nga një mjet tip “Ford Focus”, duke ndërruar jetë nga plagët.

Durrës/Informacion Paraprak

Më datë 06.12.2019, rreth orës 16:47, në lagjen 15, Durrës , një mjet tip “Ford Focus”, ka aksidentuar shtetasin me biçikletë E.H., 36 vjeç, banues në Durrës, i cili ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen dhe shkakun e aksidentit, identifikimin dhe kapjen e drejtuesit te mjetit i cili u largua nga vendngjarja mjenjehere pas aksidentit.