BREAKING NEWS

Detaje të reja nga ngjarja në Përmet/ Pushimet kthehen në tragjedi, 24-vjeçari vrau nënën 4 ditë pasi u rikthyen në Shqipëri

Detaje të reja nga ngjarja në Përmet/ Pushimet kthehen në
x
BREAKING NEWS

Aksidenti në Rrëshen, shkon në 7 numri i të plagosurve, mes tyre 3 fëmijë

Aksidenti në Rrëshen, shkon në 7 numri i të plagosurve, mes
x
BREAKING NEWS

Shtëpia e Bardhë përshëndet Albin Kurtin për zgjidhjen e konfliktit dhe i kërkojnë Vuçiçit të ulë tensionet

Shtëpia e Bardhë përshëndet Albin Kurtin për zgjidhjen
x
BREAKING NEWS

Udhëtimi sekret i shefit të CIA-s në Kinë, çfarë misteri fsheh vizita e tij?

Udhëtimi sekret i shefit të CIA-s në Kinë,
x
BREAKING NEWS

Tronditëse në Përmet, 24-vjeçari vret nënën e tij

Tronditëse në Përmet, 24-vjeçari vret nënën e
x
BREAKING NEWS

Shmanget konflikti i shekullit, tension në ngushticën e Tajvanit, kinezët provokojnë amerikanët

Shmanget konflikti i shekullit, tension në ngushticën e Tajvanit,
x
BREAKING NEWS

Joe Biden nënshkruan marrëveshjen e borxhit, SHBA shmang falimentimin

Joe Biden nënshkruan marrëveshjen e borxhit, SHBA shmang falimentimin
x
BREAKING NEWS

Aksident me vdekje/ Përplasen dy makina, policia del me njoftimin zyrtar

Aksident me vdekje/ Përplasen dy makina, policia del me njoftimin zyrtar
x

Aktualitet

Aksident i rëndë/ Motorri përplas vajzën 5-vjeçare, dalin detajet e para

Aksident i rëndë/ Motorri përplas vajzën 5-vjeçare,

Një aksident ka ndodhur në fshatin Drenovicë në bashkinë Dimal. Një motorr ka goditur një vjazë 5-vjeçe, që ishte duke kaluar nga njëra anën e rrugës në tjetrën.

Njoftim:

Një aksident ka ndodhur në fshatin Drenovicë në bashkinë Dimal. Një motorr me targa AR 333, ka goditur një vjazë 5-vjeçe, që ishte duke kaluar nga njëra anën e rrugës në tjetrën.Pas aksidentit, drejtuesi i motorrit që është edhe komshi me familjen e vajzës që aksidentoi, e ka transportuar fëmijën në Spitalin e Beratit me një makinë të rastit.

Vajza me inicialet A. D., ndodhet tashmë nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Drejtuesi i motorrit Nuri Daja është vetëdorëzuar në polici, ku edhe po pyeten në lidhje me aksidentin. Burimet policore bëjnë me dije se motomjeti nuk ka qënë me shpejetësi dhe nga testi i alkoolit ka rezultuar se drejtuesi i mjetit nuk kishte konsumuar pije alkoolike.