BREAKING NEWS

Fatos Klosi: Meta do të bëjë gjithçka për të bllokuar formimin e qeverisë nga PS, pakti PD-LSI nuk e kënaq, presidenti nuk ja ka besën Bashës

Fatos Klosi: Meta do të bëjë gjithçka për të
x

Aktualitet

Aksident i rëndë në aksin Lezhë-Shëngjin, ka të plagosur

Aksident i rëndë në aksin Lezhë-Shëngjin, ka të

Disa persona dyshohet se kanë mbetur të plagosur mbrëmjen e sotme në aksin Lezhë-Shëngjin, si pasojë e një aksidenti.

Mësohet se janë përplasur dy automjete, njëri tip BMË dhe tjetri tip “Fiat”.

Për momentin nuk dihen ende të tjera detaje nga ngjarja, ndërsa policia është nisur drejt vendit të aksidentit.

Më të lexuarat