BREAKING NEWS

Lëvizjet e fundit në SPAK/ Paralajmëron Spartak Ngjela: Të akuzuarit e mëdhenj ja vetëm do shpronësohen, por do burgosen

Lëvizjet e fundit në SPAK/ Paralajmëron Spartak Ngjela: Të
x

Aktualitet

Aksident i rëndë në Durrës, një person bie nga lartësia 40 metra dhe bllokohet poshtë urës

Aksident i rëndë në Durrës, një person bie nga

Një aksident i rëndë ka ndodhur në romanat të Durrësit, ku dy persona që po lëviznin me motor janë aksidentuar.

Një nga të plagosurit është dërguar me urgjencë në spital, ndërsa tjetri ka mbetur poshtë urës pasi ka rënë nga lartësia prej 40 metra dhe nuk dihet gjendja e tij.

Policia dhe ambulanca kanë mbërritur me urgjencë në vendngjarje, ndërkohë që pritet njoftimi i policisë për të zbardhur më shumë detaje.