BREAKING NEWS

“Do ndodhë javën e ardhshme..”, Taulant Balla paralajmëron foton që do dalë për Lulzim Bashën dhe do shkaktojë ‘tërmet’ në politikën shqiptare

“Do ndodhë javën e ardhshme..”, Taulant Balla
x

Aktualitet

Aksident i rëndë në Itali, 61-vjeçarja shqiptare përplaset nga makina dhe ndërron jetë në vend (DETAJET)

Aksident i rëndë në Itali, 61-vjeçarja shqiptare

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali ku një grua me origjinë shqiptare ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti rrugor.

Mediat e huaja, bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur në krahinën e Fermanos në Itali, ku 61-vjeçarja jetonte prej vitesh. Mësohet se shqiptarja ka vdekur në vend sakaq personi që e aksidentoi është zhdukur.

Identiteti i viktimës nuk është bërë i ditur, sakaq  trupi i së cilës u dërgua në morgun e “Murri” në Fermo.

Karabinierët e Komandës të Fermo po hetojnë rastin, ndërsa policia po kërkon për drejtuesin e makinës.