BREAKING NEWS

Sekuestrohet ish-hotel ‘Vollga’ në Durrës, kush është bosi që kishte privatizuar një pjesë të pronës, pritet konferencë nga Agjencia e Administrimit të Pasurive

Sekuestrohet ish-hotel ‘Vollga’ në Durrës, kush
x

Aktualitet

Aksident i rëndë në Itali, humb jetën 53-vjeçari shqiptar (EMRI+FOTO)

Aksident i rëndë në Itali, humb jetën 53-vjeçari

Një aksident i rëndë është shënuar sot në Itali dhe i ka marrë jetën një shqiptari. Sipas medieve vendase, ka humbur jetën një emigrant shqiptar në Mezzina të Italisë.

Më tej raportohet se në aksident është përfshirë një kamionçinë dhe një furgon pasagjerësh dhe nga përplasja ka vdekur 53-vjeçari shqiptar, Kujtim Farruku.

Mediat vendase bëjnë me dije se aksidenti ka ndodhur një ditë më parë, por sot Farruku ka ndërruar jetë, pasi nuk ka mundur tu mbijetojë dot plagëve të marra.

Aksident i rëndë në Itali, humb jetën 53-vjeçari

Më të lexuarat