Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Aksident i rëndë në Itali, humb jetën i riu shqiptar (EMRI)

Postuar: 21/10/2018 - 16:14

Një i ri shqiptar raportohet se ka humbur jetën në një aksident rrugor në Itali.

Ora shënonte rreth 3 e 30, kur në komunën Lamporecchio (Pistoia), drejtuesi i një motoçiklete, për shkaqe që mbeten ende për tu zbardhur, ka humbur kontrollin dhe ka përfunduar drejt kangjellave të një banese, sipas mediave italiane.

I riu, Kledis Gixhari, 18 vjeç, përplasi kokën dhunshëm në asfalt, duke humbur jetën.

Bashkë me të, në motoçikletë, ishte një tjetër i ri, i cili nga aksidenti nuk pësoi lëndime serioze. Një hetim ka nisur për zbardhjen e ngjarjes.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 1

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 17/11/2018 - 11:45

Institucioni i Avokatit të Popullit njoftoi se po e ndjek me vëmendje situatën e krijuar mes qindra qytetarëve dhe autoriteteve shtetërore si pasojë e zgjerimit të Unazës së Re.

Postuar: 17/11/2018 - 11:27

Një aksident fatal me një person të vdekur ka ndodhir në aksin e vjetër rrugor, Milot- Laç.

Postuar: 17/11/2018 - 11:12

Autoritetet kanë ndërmarrë sot veprimet e para për zbatimin e projektit të zgjerimit të rrugës te

Postuar: 17/11/2018 - 10:25

Gazetari Blendi Fevziu thotë se ambasadori i ri i Bashkimit Evropian në Tiranë, Luixhi Soreka ësh

Postuar: 17/11/2018 - 10:15

Pesë persona janë vënë në pranga në Vlorë, si pjesë e një grupi që merrej me shit-blerje të lëndë

Postuar: 17/11/2018 - 10:14

Ndërkohë që prej ditësh banorët e Astirit, po protestojnë, pasi në kuadër të ndërtimit të projekt

Postuar: 17/11/2018 - 09:32

Ashtu siç ishte parashikuar, ndryshimi i menjëhershëm i motit ka sjellë dhe reshjet e para të dëb