BREAKING NEWS

Video e kryebashkiakut të Bulqizës duke pirë kokainë / Zbardhet lëvizja urgjente e SPAK

Video e kryebashkiakut të Bulqizës duke pirë kokainë /
x

Aktualitet

Aksident i rëndë në Lezhë/ Plagosen 5 anëtarët e një familjeje, dy prej tyre nisen me urgjencë drejt Traumës (DETAJE)

Aksident i rëndë në Lezhë/ Plagosen 5 anëtarët e

Një aksident raportohet të ketë ndodhur në Lezhë orët e para të mëngjesit të sotëm.

Mësohet se nga aksidenti kanë mbetur të plagosur 5 persona, anëtarë të një familje.

Ngjarja ka ndodhur në afërsi të urës së Milotit rreth orës 02:00 të mëngjesit, ku janë përplasur dy automjete.

Sakaq, mësohet se dy nga të plagosurit janë në gjendje të rëndë shëndetësore për shkak të plagëve të marra, dhe për pasojë janë dërguar në spitalin e Traumës në Tiranë.