Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Aksident i rëndë në Lezhë, raportohet një i vdekur dhe një e plagosur

Postuar: 17/11/2018 - 11:27

Një aksident fatal me një person të vdekur ka ndodhir në aksin e vjetër rrugor, Milot- Laç.

Sipas të dhënave të para raportohet se një person humbi jetën ndërsa një grua është plagosur dhe ndodhet në gjendje të rëndë.Policia është nisur drejt vendit të ngjarjes, ndërkohe që nuk ka ende detaje për këtë aksident të rëndë.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 3

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 11/12/2018 - 14:42

Deutsche Welle/ Protesta e studentëve për ndryshimin e sistemit të arsimit të lartë hyn të martën(11.12.) në një fazë të re për nga masiviteti dhe mjetet për realizimin e kërkesave të saj.

Postuar: 11/12/2018 - 14:35

Studentët janë në ditën e tyre të 7 të protestës dhe kanë mbajt fjalime njëri pas tjetrit ku vazh

Postuar: 11/12/2018 - 14:24

Ish-zëvendës  ministri i arsimit Taulant Muka ka shprehur mbështetjen e tij për protestën e

Postuar: 11/12/2018 - 14:22

Të ftuar mbrëmë në emisionin "opinion" ishin pedagogë dhe studentë të shumtë, njëri nga

Postuar: 11/12/2018 - 14:14

Tifozat Kuq e Zi organizata më e dha e tifozërisë shqiptare, një prej mbështetësve të zjarrtë të

Postuar: 11/12/2018 - 13:56

Teksa Tirana është paralizuar sot nga protesta e studentëve, në Shkozë situata është krejt ndrysh

Postuar: 11/12/2018 - 13:51

“Jam i gatshëm të takohem ku të doni. Madje edhe te Blendi Fevziu”.