Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Aksident i rëndë në mes të Tiranës/ Makina del nga rruga, përplas këmbësorin dhe shtyllën

Postuar: 12/06/2019 - 21:54

Ramazan Elezi ishte këmbësor rastësisht afër kryqëzimit tek Ali Demi kur është përplasur nga automjeti i I.S.

Një aksident ka ndodhur sot në mbrëmje në rrugën e Ali Demit ku një makinë pasi doli nga rruga përplasi një shtyllë dhe një këmbësor. Bëhet me dije se i plagosur mbeti këmbësori 69- vjeçar Ramazan Elezi i cili është nën kujdesin e mjekëve në spital ndërsa automjeti drejtohej nga personi me inicialet I.S.

Ramazan Elezi ishte rastësisht afër kryqëzimit tek Ali Demi kur është përplasur nga automjeti i I.S.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 17/09/2019 - 14:39

Data e skadimit e ujit të ambalazhuar në shishe plastike është data kur plastika fillon të prishet dhe lëshon kimikatet e saj në ujë.

Postuar: 17/09/2019 - 14:17

Një aksident i rëndë ka ndodhur para pak minutash në rrugën e Qafështamës në Krujë, ku një fuoris

Postuar: 17/09/2019 - 14:17

Sot në emisionin “Me Zemër të Hapur” në News24 ka ardhur rëfimi i një nëne nga Fieri.

Postuar: 17/09/2019 - 13:44

Forcat “Shqiponja” i kanë kthyer biçikletat në kohë rekord dy turistëve gjermanë, të

Postuar: 17/09/2019 - 13:43

Zbardhen detaje të reja nga kapja e 11 kg heroinë në Durrës.

Postuar: 17/09/2019 - 13:24

Finalizohet operacioni policor “GREÇA“ në terren të vështirë e malor, ne saje te te c

Postuar: 17/09/2019 - 13:13

Sipas një informacioni për publikun "programi Ndërkombëtar i Ndihmës për Trajnimin për Hetim