BREAKING NEWS

Rihapet 21 Janari, hetime ndaj Berishës për vrasjen e Aleks Nikës, Hekuran Dedës dhe 6 të plagosurve, ja provat tronditëse të policisë në prokurori

Rihapet 21 Janari, hetime ndaj Berishës për vrasjen e Aleks
x

Aktualitet

Aksident i rëndë pranë Ambasadës Italiane në Tiranë, ja detajet e para

Aksident i rëndë pranë Ambasadës Italiane në

Një aksident i rëndë ka ndodhur mesditën e sotme pranë ambasadës italiane në Tiranë. Mësohet se janë përplasur fort dy makina. Nga raportimet e para dyshohet se mund të ketë të lënduar.

Më të lexuarat