BREAKING NEWS

Kërcet arma në Shkodër

Kërcet arma në Shkodër
x
BREAKING NEWS

Kërkuan lirimin nga qelia, gjykata e Lartë merr vendimin për Lefter Kokën dhe tre zyrtarëve të tjerë të arrestuar për aferën e inceneratorëve

Kërkuan lirimin nga qelia, gjykata e Lartë merr vendimin për
x
BREAKING NEWS

“Nuk kemi më kriminelë që shtrijnë dorën me kallashnikov dhe vrasin gjysmën e lokalit”/ Eksperti i kriminalistikës bën paralajmërimin e fortë: Është rritur profesionalizmi, nga 2012 e deri tani...

“Nuk kemi më kriminelë që shtrijnë dorën me
x
BREAKING NEWS

“Bëhet për të tërhequr vëmendjen e Policisë së Shtetit”/ Ish-drejtuesi i policisë zbulon se kush i nxjerr fotot e të shumëkërkuarit Ervis Martinaj

“Bëhet për të tërhequr vëmendjen e Policisë
x
BREAKING NEWS

“Fillimisht i japin makinën për...” Ish-drejtuesi i Lartë i Policisë së Shtetit zbulon si rekrutohen vrasësit me pagesë

“Fillimisht i japin makinën për...” Ish-drejtuesi i
x
BREAKING NEWS

Gazetarja trondit me deklaratën: Sistemet e Policisë i ka ndërtuar një firmë ruse, ja dëmi që kanë shkaktuar hakerat në sistem

Gazetarja trondit me deklaratën: Sistemet e Policisë i ka
x
BREAKING NEWS

Dëshmia e dy vëllezërve Beqiraj/ Klodiana Lala plas deklaratën e fortë: Ngjarje kriminale të rastësishme i kanë ‘zbardhur fytyrën policisë’

Dëshmia e dy vëllezërve Beqiraj/ Klodiana Lala plas
x
BREAKING NEWS

“Në Shqipëri i ka mbetur vetëm...”, Klodiana Lala flet me emra: Kush është personazhi i njohur i botës së krimit që mori gjobën 500 mijë euroshe

“Në Shqipëri i ka mbetur vetëm...”, Klodiana Lala
x

Aktualitet

Aksident i tmerrshëm, përmbyset makina, drejtuesi i mjetit humbet njërin krah (Emri+Foto)

Aksident i tmerrshëm, përmbyset makina, drejtuesi i mjetit humbet

Një aksident i frikshëm ka ndodhur ditën e sotme në fshatin Hinkë në bashkinë Dimal, ku është plagosur rëndë drejtuesi.

Krenar Cjapi 45-vjeç, ka humbur kontrollin e mjetit të tij, duke bërë që makina të dalë nga rruga dhe të përmbyset. Për shkak të përmbysjes Cjapi ka humbur njërin krah që në vendin e ngjarjes, ndërsa është transportuar me urgjencë për në spital.

Forcat e policisë kanë mbërritur në vendngjarje, ku po punojnë për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Aksident i tmerrshëm, përmbyset makina, drejtuesi i mjetit humbetAksident i tmerrshëm, përmbyset makina, drejtuesi i mjetit humbet