BREAKING NEWS

Si ndodhi plagosja në Tiranë, policia jep detaje për ngjarjen

Si ndodhi plagosja në Tiranë, policia jep detaje për ngjarjen
x
BREAKING NEWS

'Kërcet' thika në Tiranë, dalin detajet e para

'Kërcet' thika në Tiranë, dalin detajet e para
x
BREAKING NEWS

Andi Bushati i kthehet Belind Këlliçit: Me frazën e fundit më tmerrove

Andi Bushati i kthehet Belind Këlliçit: Me frazën e fundit
x
BREAKING NEWS

Andi Bushati ka dy fjalë për Këlliçin dhe i tregon "skenarin" e fushatës: Më duket masë joshëse, sepse përballë një kandidati të pushtetshëm mediatikishit...

Andi Bushati ka dy fjalë për Këlliçin dhe i tregon
x
BREAKING NEWS

"E vrau me thikë, ai me pistoletë", flet dëshmitari i sherrit me dy viktima në Kavajë

"E vrau me thikë, ai me pistoletë", flet dëshmitari i
x
BREAKING NEWS

Të shtëna me dy të vdekur në Kavajë, policia nxjerr detaje për identitetin e tyre: Viktimat kishin ndryshuar emrat

Të shtëna me dy të vdekur në Kavajë, policia nxjerr
x
BREAKING NEWS

Ishin përplasur fizikisht ditë më parë, dalin detaje të reja nga të shtënat në Kavajë, ku humbën jetën dy persona

Ishin përplasur fizikisht ditë më parë, dalin detaje
x
BREAKING NEWS

Tronditet Shqipëria/ Dy të vdekur në Kavajë, një në Elbasan dhe një në Mat, ç’po ndodh në vend?

Tronditet Shqipëria/ Dy të vdekur në Kavajë, një
x

Aktualitet

Aksident i tmerrshëm/ Shuhet familja nga Saranda pasi u përplasën nga një kamion, çifti ka lënë pas 3 fëmijë (FOTO)

Aksident i tmerrshëm/ Shuhet familja nga Saranda pasi u përplasën

Një aksident tragjik ka ndodhur mëngjesin e së martës në Greqi në rrugën nacionale të Patra – Pyrgos. 24 orë pas ngjarjes mësohet se kanë humbur jetën çifti nga Saranda, Eleni Çakuli, 43 vjeç, nga fshati Çaush, dhe bashkëshorti i saj Theofil Karleci, 54 vjeç.

Ata u përplasën me një kamion dhe u dërguan me urgjencë në spital, por pavarësisht përpjekjeve të mjekëve, nuk i mbijetuan plagëve të rënda. Ata kanë lënë pas tre fëmijë të mitur, dy vajza dhe një djalë.

Aksident i tmerrshëm/ Shuhet familja nga Saranda pasi u përplasën

Mësohet se nga përplasja e fortë, 44-vjecarja ka dalë nga makina dhe ka përfunduar në një cep të rrugës, ku është marrë nga urgjenca për t’u dërguar në spital. Cifti punonte prej vitesh në Amaliada, ku kishin një kafene.

Aksident i tmerrshëm/ Shuhet familja nga Saranda pasi u përplasën

Nga aksidenti, i plagosur ka mbetur edhe 70-vjeçari drejtues i kamionit. Në pamjet nga aksidenti duket se makina me të cilën udhëtonte çifti shqiptar është shkatërruar plotësisht ndërsa kamioni është përmbysur në rrugë.

Aksident i tmerrshëm/ Shuhet familja nga Saranda pasi u përplasën

Ndërkohë vijojnë hetimet për të mësuar shkaqet e aksidentit.

Aksident i tmerrshëm/ Shuhet familja nga Saranda pasi u përplasën

Aksident i tmerrshëm/ Shuhet familja nga Saranda pasi u përplasën