Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Aksident i trefishtë në autostradën Fushë Krujë-Milot, tre të plagosur

Postuar: 17/11/2019 - 19:53

Një aksident i trefishtë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në autostradën Fushë Krujë-Milot. Nga ky aksident kanë mbetur të plagosur tre persona.Mësohet se në aksident janë përfshirë dy automjete tip “Benz” dhe një automjet tip “Audi”.

Për momentin nuk dihet ende gjendja shëndetësore e personave të plagosur, të cilët janë nisur drejt spitalit. Policia ka shkuar në vendngjarje dhe po heton për zbardhjen e saj.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 13/12/2019 - 22:44

Pas atentatit që u regjistruar mbrëmjen e sotme në një fshat të Peqinit, ku një 26-vjeçar u vra dhe një tjetër u plagos, drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit Ardi Veliu është nisur me urgjencë në Elbasan.

Postuar: 13/12/2019 - 21:48

Burime nga mjekët e Elbasanit bëjnë me dije se i plagosuri 23-vjeçar, Ardit Uruçi është nisur dre

Postuar: 13/12/2019 - 21:45

Mbrëmjen e sotme në emisioni 'Pa Gjurmë' janë zbardhur detaje nga ngjarja e rëndë e ndodh

Postuar: 13/12/2019 - 21:36

Ndarja e ndihmave për banorët e prekur nga tërmeti i qershorit ka krijuar përplasje mes tyre dhe

Postuar: 13/12/2019 - 21:20

Sot një ngjarje e rëndë u regjistrua në fshatin Përparim, në Peqin ku si pasojë e një atentati të

Postuar: 13/12/2019 - 21:08

Pas lajmit për atentatin e dy djemve të rinj, Ardit Uruçi dhe Andi Zylyfi, i cili ndërroi jetë, f

Postuar: 13/12/2019 - 20:57

Një 37 vjeçar nga qyteti i Patosit është dënuar me 8 muaj burg për shkak se kishte porositur onli