BREAKING NEWS

Bien ndjeshëm rastet e reja/ Ministria e Shëndetësisë publikon bilancin e COVID, ja çfarë ka ndodhur në 24 orët e fundit

Bien ndjeshëm rastet e reja/ Ministria e Shëndetësisë
x

Aktualitet

Aksident i trefishtë në autostradën Vlorë-Levan, ka të plagosur, policia niset me urgjencë në vendngjarje

Aksident i trefishtë në autostradën Vlorë-Levan, ka të

Një aksident i shumëfishtë ka ndodhur ditën e sotme në autrostradën Vlorë-Levan.

Bëhet me dije se në aksident janë përfshirë tre makinë dhe raportohet për disa të plagosur.

Nuk dihet ende sesi është gjendja e të lënduarve apo shkaku i aksidentit.

Policia është nisur për në vendin e ngjarjes.

Aksident i trefishtë në autostradën Vlorë-Levan, ka të

Aksident i trefishtë në autostradën Vlorë-Levan, ka të

Aksident i trefishtë në autostradën Vlorë-Levan, ka të