Lajme të tjera
BREAKING NEWS

‘Ilir Meta kërcënon kryeministrin me vrasje’, Frrok Çupi lëshon ‘bombën’: Presidentit t’i hiqet …

‘Ilir Meta kërcënon kryeministrin me vrasje’, Frrok
x

Aktualitet

Aksident i rëndë masiv në Elbasan/ Përplasen 3 automjete, plagosen 2 persona (FOTO)

Aksident i rëndë  masiv në Elbasan/ Përplasen 3 automjete,

Mëngjesin e ditës së sotme, ka ndodhur një aksident i rëndë në Elbasan.

Mësohet se si pasojë e përplasjes së 3 automjeteve, janë plagosur 2 persona.

Identiteti i tyre ende nuk bëhet me dije.Sipas informacioneve shkak për këtë aksident është bërë parakalimi i gabuar i njërit prej mjeteve.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të  rrethanave dhe shkaqeve të aksidentit.