BREAKING NEWS

'Do ta vras burrin e motrës e do të bëj s*ks në prezencën tënde', si e kërcënonte 35-vjeçaren autori i krimit mizor

'Do ta vras burrin e motrës e do të bëj s*ks në
x
BREAKING NEWS

Pastori habit me deklaratën dhe hedh dyshime të forta: Ka një plan për shpopullimin në Shqipëri

Pastori habit me deklaratën dhe hedh dyshime të forta: Ka një
x
BREAKING NEWS

'Tronditet' bota e futbollit, Gjermania i jep lamtumirën Botërorit të Katarit

'Tronditet' bota e futbollit, Gjermania i jep lamtumirën
x
BREAKING NEWS

Vuçiç anuloi ardhjen në Tiranë, diplomati zbardh prapaskenat e vendimit të papritur

Vuçiç anuloi ardhjen në Tiranë, diplomati zbardh
x
BREAKING NEWS

Primaret në PD, Julian Deda e zbulon: Ja arsyeja kryesore pse vendosa të futem në garë

Primaret në PD, Julian Deda e zbulon: Ja arsyeja kryesore pse vendosa
x
BREAKING NEWS

Vrasja te ‘Kodra e Diellit’, gazetari zbardh detaje të reja: Autori shkoi pak ditë para për të studiuar vendin ku do ekzekutonte Briken Sanajn, u gjobit edhe nga policia, por...

Vrasja te ‘Kodra e Diellit’, gazetari zbardh detaje të reja:
x
BREAKING NEWS

Kremlini merr vendimin drastik, ‘burgos’ brenda Rusisë bashkëpunëtorët e Putinit, zbardhet arsyeja e fortë

Kremlini merr vendimin drastik, ‘burgos’ brenda Rusisë
x
BREAKING NEWS

“Për herë të parë kemi një komunikim...”/ Gazetarja zbardh detaje nga takimi në Bruksel mes deputetëve të Shqipërisë dhe atyre të PE

“Për herë të parë kemi një komunikim...”/
x

Aktualitet

Aksident me tre të plagosur në aksin Shkodër-Koplik, dy në gjendje të rëndë

Aksident me tre të plagosur në aksin Shkodër-Koplik, dy në

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin Shkodër – Koplik, në afërsi të fshatit Shtoj.

Bëhet me dije se janë përplasur dy makina. Mësohet se një makinë tip Wolswagen që ka qenë me shpejtësi ka humbur kontrollin dhe është përplasur me një “Mercedes”.

Si pasojë e aksidentit kanë mbetur të plagosur tre persona, ku dy janë në gjendje të rëndë. Të lënduarit janë dëruar me urgjencë në spital

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.