BREAKING NEWS

Ulet numri i të infektuarve në vend, Ministria tregon sa persona kanë dalë pozitiv me Covid-19 në 24 orët e fundit (BILANCI)

Ulet numri i të infektuarve në vend, Ministria tregon sa persona
x

Aktualitet

Aksident me vdekje në Orikum, zbardhen detajet e para çfarë ka ndodhur

Aksident me vdekje në Orikum, zbardhen detajet e para çfarë ka

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në mbrëmje në rrugën e Orikumit.
Një makinë ka përplasur një person i cili ishte duke udhëtuar me biçikletë, e për pasojë ky i fundit ka ndërruar jetë.

Nuk dihet se cili ka qenë shkaku i këtij aksidenti, por moti i keq ka bërë që rrugët të mos jenë të sigurta. As identiteti i shoferit të makinës apo viktimës nuk dihet. Mister mbetet dhe mosha e këtij të fundit.

Policia ka shkuar në vendngjarje për të zbardhur gjithë dinamikën e aksidentit.

Më të lexuarat