Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Aksident në aksin Maminas-Gjiri Lalzit, 1 i vdekur

Aksident në aksin Maminas-Gjiri Lalzit, 1 i vdekur

Postuar: 09/08/2013 - 18:45

Një tjetër aksident me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur sot në aksin Maminas-Gjiri Lalzit, ku një kamion me targa KR 8703 A ka dalë nga rruga.

Siaps informacioneve më të fundit viktimë e aksidentit ka mbetur shoferi i kamionit, shtetasi Behar Tafuka.

Policia dyshon se aksidenti ka ndodhur si pasojë e humbjes së kontrollit nga ana e drejtuesit të mjetit., ndërkohë që vijojnë hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

 

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 24/05/2019 - 23:40

 Dita e nesërme pritet të jetë me diell, por gjatë pasdites paraqiten kthjellime dhe vranësira kalimtare në kryeqytet.

Postuar: 24/05/2019 - 22:46

Nuk është rastësi që emri i koduar i një operacioni policor të zhvilluar nga policia italiane në

Postuar: 24/05/2019 - 22:21

Prokuroria e Tiranës ka pushuar hetimet për kërcënimin e pretenduar nga oficeri i policisë E

Postuar: 24/05/2019 - 21:58

Gazetari Sokol Balla thotë se prej 30 vitesh, të njëjtat grupime politike duan që vendi të digjet

Postuar: 24/05/2019 - 20:43

Planet për zgjerimin e autostradës Tiranë-Durrës pritet të rrafshojnë pas palmave, edhe pishat e

Postuar: 24/05/2019 - 20:15

Gazetari investigativ Artan Hoxha ka komentuar deklaratën e fortë që dha sot Presidenti Ilir Meta

Postuar: 24/05/2019 - 20:07

Seanca e parë për procesin e rigjykimit të Izet Haxhisë do të mbahet me datë 18 Qershor.