BREAKING NEWS

“Epoka e Presidentit po vdes, janë dekompozuar...”, Frrok Çupi lëshon ‘bombën’ e radhës, paralajmëron fundin e Ilir Metës

“Epoka e Presidentit po vdes, janë dekompozuar...”, Frrok
x

Aktualitet

Aksident në Tiranë, makina përplas nënën me fëmijën

Aksident në Tiranë, makina përplas nënën me

Një nënë e re, së bashku me fëmijën është aksidentuar mesditën e sotme në "Rrugën e Dibrës” në Tiranë, pasi janë përplasur nga një automjet, teksa kalonin rrugën.

Bujana Bushati, 25 vjeç dhe fëmija e saj, po kalonin rrugën kur janë përplasur nga një automjet me targa AA 123 BO.

Bluzat e bardha konfirmojnë se nëna e re, së bashku me fëmijën janë jashtë rrezikut  për jetën. Lidhur me këtë aksident, pa pasoja për jetën, është bërë e mundur arrestimi i drejtuesit të mjetit, shtetasi Jualian Topi.

Më të lexuarat