Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Aksident në Tiranë, makina përplas nënën me fëmijën

Aksident në Tiranë, makina përplas nënën me fëmijën

Postuar: 13/07/2013 - 19:09

Një nënë e re, së bashku me fëmijën është aksidentuar mesditën e sotme në "Rrugën e Dibrës” në Tiranë, pasi janë përplasur nga një automjet, teksa kalonin rrugën.

Bujana Bushati, 25 vjeç dhe fëmija e saj, po kalonin rrugën kur janë përplasur nga një automjet me targa AA 123 BO.

Bluzat e bardha konfirmojnë se nëna e re, së bashku me fëmijën janë jashtë rrezikut  për jetën. Lidhur me këtë aksident, pa pasoja për jetën, është bërë e mundur arrestimi i drejtuesit të mjetit, shtetasi Jualian Topi.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 05/12/2019 - 16:43

Një objekti 4-katësh në Shkozet do të shembet nga Xhenierët e Forcave të Armatosura

Postuar: 05/12/2019 - 16:19

Inxhinierja Luljeta Bozo, ka qenë më e pranishme se kurrë ne media, përgjatë kësaj javëve, për sh

Postuar: 05/12/2019 - 16:07

Policia britanike ka arrestuar gjithsej 14 shqiptarë.Shtettasit shqiptërë po hipnin në një barkë,

Postuar: 05/12/2019 - 15:51

Këshilli Bashkiak i Tiranës ka pranuar akt-konstatimin e Institutit të Ndërtimit që e shpall të p

Postuar: 05/12/2019 - 15:51

Kuvendi ka zgjedhur sot Kryeprokurorin e ri të Përgjithshëm, Olsian Çela.

Postuar: 05/12/2019 - 15:23

Olsian Çela është zgjedhur kryeprokurori i ri i Shqipërisë.

Postuar: 05/12/2019 - 14:59

Tre qytetarë që mbetën të plagosur rëndë nga tërmeti i 26 nëntorit po kurohen jashtë shtetit.