Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Aksident në Tropojë, makina bie në humnerë, vdes 24 vjeçari

Aksident në Tropojë, makina bie në humnerë, vdes 24 vjeçari

Postuar: 09/08/2013 - 11:52

Një aksident i rëndë është shënuar sot në Tropojë me pasojë vdekjen e një të riu. Ngjarja ka ndodhur në aksin Qafë Morinë-Bajram Curri, në vendin e quajtur, Babinë, ku si pasojë ka mbetur i vdekur shtetasi Enver Imeraj i moshës 24 vjeç.

Mësohet se i riu udhëtonte i vetëm me automjetin e tij, kur makina ka dalë nga rruga dhe ka rënë nga një lartësi e konsiderueshme. Si pasojë 24-vjeçari ka gjetur vdekjen e menjëhershme.

Menjëherë në vendngjarje kanë mbërritur forcat e policisë të cilat kanë bërë të mundur nxjerrjen e trupit të të riut nga makina dhe dërgimin e viktimës në morg. Dyshohet se shkak i aksidentit ka qenë shpejtësia e madhe me të cilën udhëtonte shoferi.

 

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 24/05/2019 - 23:40

 Dita e nesërme pritet të jetë me diell, por gjatë pasdites paraqiten kthjellime dhe vranësira kalimtare në kryeqytet.

Postuar: 24/05/2019 - 22:46

Nuk është rastësi që emri i koduar i një operacioni policor të zhvilluar nga policia italiane në

Postuar: 24/05/2019 - 22:21

Prokuroria e Tiranës ka pushuar hetimet për kërcënimin e pretenduar nga oficeri i policisë E

Postuar: 24/05/2019 - 21:58

Gazetari Sokol Balla thotë se prej 30 vitesh, të njëjtat grupime politike duan që vendi të digjet

Postuar: 24/05/2019 - 20:43

Planet për zgjerimin e autostradës Tiranë-Durrës pritet të rrafshojnë pas palmave, edhe pishat e

Postuar: 24/05/2019 - 20:15

Gazetari investigativ Artan Hoxha ka komentuar deklaratën e fortë që dha sot Presidenti Ilir Meta

Postuar: 24/05/2019 - 20:07

Seanca e parë për procesin e rigjykimit të Izet Haxhisë do të mbahet me datë 18 Qershor.