BREAKING NEWS

Humb kontrollin dhe shpërthen në akuza në studio tek Arjan Çani, Ilir Meta del "zbuluar", i përplasen skandalet e rënda: I ke ditët e numëruara...

Humb kontrollin dhe shpërthen në akuza në studio tek Arjan
x

Aktualitet

Aksident në aksin Korçë-Pogradec, plagoset çifti i bashkëshortëve (Detajet e para)

Aksident në aksin Korçë-Pogradec, plagoset çifti i

Një automjet ka dalë nga rruga në aksin nacional Korçë- Pogradec, afër fshatit Sovjan.

Mësohet se në automjet udhëtonin shoferi me bashkëshorten e tij.

Pas përplasjes ata janë dërguar në spital për të marrë mjekim. Mësohet se shkak i aksidentit ka qenë lagështia në rrugë.