Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Aksident në aksin Levan–Fier, shoferi humb kontrollin, tre anëtarë të familjes përfundojnë në kanal

Postuar: 09/11/2019 - 20:18

Një tjetër aksident është shënuar mbrëmjen e kësaj të shtune ku tre persona të cilët udhëtonin me një automjet tip “Toyota” kanë përfunduar jashtë rruge në aksin Levan–Fier. Mëshohet se për shkak të reshjeve të shiut makina ka dalë jashtë rruge, por fatmirësisht nuk ka pasur të lënduar.

Bëhet me dije se familja me tre anëtarë ishte kthyer nga Greqi dhe në makinë udhëtonte burri, gruaja dhe vajza e tyre.  Mjeti pasi ka humbur kontrollin ka përfunduar në kanalin anësor. Menjëherë në vendin e ngjarjes kanë mbërritur uniformat blu dhe autoambulanca.

Fatmirësisht nuk ka pasur asnjë të lënduar. Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për zbardhjen e shkaqeve .

 

.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 14/11/2019 - 16:55

Policia ka ndaluar 7 shtetas nga Siria në Dibër.

Postuar: 14/11/2019 - 16:53

 Gjykata e Apelit ka lënë të lirë sot ish-drejtorin e Hipotekës në Durrës, Ardjan Iliazaj, d

Postuar: 14/11/2019 - 16:32

Pas vetëdorëzimit në polici, Griseldo Kusi një nga dy vëllezërit e dyshuar për vrasjen e teknikut

Postuar: 14/11/2019 - 15:57

Në një kohë që numri i shqiptarëve që po drejtohen emigrimit dhe më së shumti Gjermanisë, Ambasad

Postuar: 14/11/2019 - 15:51

Shërbimi Meteorologjik Ushtarak thotë se dita e premte në vend parashikohet të ketë mot me altern

Postuar: 14/11/2019 - 15:37

Ymer Çira, është gjyshi i Alvin Berishës, babai i nënës së tij Valbona Berisha e cila u vra në Si

Postuar: 14/11/2019 - 15:32

Një tjetër investim i Drejtorisë së Përgjithshme të Shërbimeve të Transportit Rrugor ka marrë jet