BREAKING NEWS

“Një krim shtetëror”/ Artan Hoxha plas ‘bombën’, zbulon emrat e vrasësve të Remzi Hoxhës, mes tyre edhe figura të rëndësishme politike (FOTO)

“Një krim shtetëror”/ Artan Hoxha plas
x

Aktualitet

Aksident në Berat, dy persona dërgohen me urgjencë në Spital, ja detajet

Aksident në Berat, dy persona dërgohen me urgjencë në

Një aksident ka ndodhur në Berat ku një furgon ka përplasur rëndë dy persona që po udhëtonin me biçikletë.

Mësohe se furgoni ka dalë nga rruga dhe ka goditur dy burrat me biçikletë që shisnin qumësht.

Mësohet se të plagosurit janë Sotir Avrami, 68-vjeç dhe Spiro Veshi,63-vjeç. Ata janë dërguar në gjendje të rëndë në spitalin e Beratit.

Më të lexuarat