BREAKING NEWS

Priten zhvillime të rëndësishme! Socialistët mbledhin sot Kongresin e jashtëzakonshëm në stadiumin “Air Albania”, rizgjidhen strukturat. Zbardhet e gjithë axhenda

Priten zhvillime të rëndësishme! Socialistët mbledhin sot
x
BREAKING NEWS

“Për të gjithë ata që i japin PS diçka sado të vogël”, Rama del me mesazhin e fuqishëm për të gjithë socialistët

“Për të gjithë ata që i japin PS diçka sado
x
BREAKING NEWS

PS mbledh sot Kongresin, paralajmërohet furtunë në parti dhe në administratë, emrat me më shumë vota drejt katapultimit në qeveri

PS mbledh sot Kongresin, paralajmërohet furtunë në parti dhe
x
BREAKING NEWS

Shantazhet e Berishës ndaj SHBA për të marrë PD, blof për të rritur pazarin, deputetët demokratë kundër rikthimit të tij

Shantazhet e Berishës ndaj SHBA për të marrë PD, blof
x

Aktualitet

Aksident në Durrës, polici i pret këmbët të riut dhe largohet nga vendi i ngjarjes

Aksident në Durrës, polici i pret këmbët të riut dhe

Mbrëmjen e së dielës në Durrës, drejtuesi i një makine që rezulton një oficer policie, ka aksidentuar një 33-vjeçar pranë banesë së tij.

Oficeri ishte në gjendje të dehur edhe është larguar nga vendi i ngjarjes, duke e lënë Edison Kumrinë me dy këmbët tërësish te gjymtuara. Ky i fundit u dërgua me pas ne Spitalin e Traumës ku rrezikon qe t’i këputen te dyja kombet.

33-vjecari Kumria vijon te jete ne gjendje te rende shëndetësore dhe sipas informacioneve nga Spitali i Traumës, ndodhet ende ne reanimacion.

Ndërsa oficeri i policisë u arrestua dhe do përballet me drejtësinë ne Gjykatën e Durrësit, per veprat penale, shkelja e rregullave te qarkullimit rrugor, drejtimi i makinës ne gjendje te dehur dhe largimi nga vendi i aksidentit.