BREAKING NEWS

Amerikanët të vendosur për pensionimin e Berishës, kujt i është bllokuar viza rrezikon të mbetet jashtë listave, shtohet presioni ndaj Bashës

Amerikanët të vendosur për pensionimin e Berishës, kujt i
x

Aktualitet

Aksident në Kavajë, tre ambulanca në vendngjarje, ka të plagosur

Aksident në Kavajë, tre ambulanca në vendngjarje, ka të

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Kavajë dhe dyshohet se ka të plagosur.  “BalkanWeb” shkruan se aksidenti ka ndodhur në Golem dhe në vend ndodhen 3 ambulanca.


Për shkak të aksidentit është krijuar dhe trafik.

Më të lexuarat