Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Aksident në Tiranë/ I moshuari përplaset me motor

Postuar: 12/10/2018 - 15:59

Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në afërsi të mbikalimit të Doganës në Tiranë, ku një i moshuar është përplasur me motor.

Në vendngjarje ka mbërritur policia dhe ambulanca, ndërsa sipas raportimeve të para, mësohet se i aksidentuari, për fat të mirë është jashtë rrezikut për jetën.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 0

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 23/10/2018 - 22:15

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë. Informacione paraprake bëjnë me dije se në Rrugën e Kavajës pranë Policisë Bashkiake një makinë ka aksidentuar një fëmijë.

Postuar: 23/10/2018 - 22:12

Në emisionin e sotëm ‘Dritare’ në News24, u diskutua për arrestimet e bëra së fundmi

Postuar: 23/10/2018 - 21:45

Gazetarja Klodiana Lala ka pohuar se ka dyshime që Admir Hoxha, ideatori i laboratorit të drogës

Postuar: 23/10/2018 - 21:37

Gazetarja Klodiana Lala u ndal mbrëmjen e sotme te dosja ku thuhet se kryebashkiaku Vangjush Dako

Postuar: 23/10/2018 - 21:35

Gazetari Artan Hoxha i ftuar në ‘Provokacija’ tha se sado që të goditet një grup krim

Postuar: 23/10/2018 - 20:58

Lidhur me laboratorin e heroinës në Has, gazetari Artan Hoxha ka zbuluar detaje të reja.