Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Paketa e Biznesit në mbështetje të çdo biznesi shqiptar

Paketa e Biznesit në mbështetje të çdo biznesi shqiptar
x

Aktualitet

Aksident tek mbikalimi i Golemit, plagoset polici

Aksident tek mbikalimi i Golemit, plagoset polici

Një polic ka mbetur i plagosur gjatë një aksidenti në mbikalimin e Golemit.

Ai është transportuar me urgjencë në spitalin e Durrësit, ndërsa nuk dihet identiteti i tij.  Bëhet me dije se automjeti i drejtuar nga 20-vjeçari është përplasur me makinën e policisë.

Aktualisht policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po heton rreth shkaqeve të aksidentit.