BREAKING NEWS

"Hetim nëse ka kryer krime”/ Me arsenal armësh në shtëpi, zbardhen detaje të reja për arrestimin e zyrtarit të lartë në Elbasan, publikohet FOTOJA dhe EMRI. Dalin pamjet

"Hetim nëse ka kryer krime”/ Me arsenal armësh në
x
BREAKING NEWS

E trishtë/ Ndahet nga jeta kryetari i ish-të përndjekurve politikë, i biri jep lajmin e hidhur: Një muaj pasi kaloi Covid-19, pësoi komplikacion të rëndë në ...

E trishtë/ Ndahet nga jeta kryetari i ish-të përndjekurve
x
BREAKING NEWS

Italianët marrin përsipër ekspertizën për “21 Janarin”, prova e dëshmi të reja për 4 vrasjet, Berisha pritet të merret në pyetje nga prokurorët e SPAK

Italianët marrin përsipër ekspertizën për “21
x
BREAKING NEWS

Fati i Berishës në duart e Ndokës për zgjedhjet e 6 marsit, aleatët i kthejnë kurrizin, foltorja kundër bashkimit me LSI për mesazhin e keq të bllokut 700 mijë euro

Fati i Berishës në duart e Ndokës për zgjedhjet e 6 marsit,
x
BREAKING NEWS

SHBA prish planet e presidentit për të zaptuar Kushtetuesen, Yuri Kim vizitë blic në Gjykatën e Lartë para zgjedhjes së emrave të rinj

SHBA prish planet e presidentit për të zaptuar Kushtetuesen, Yuri Kim
x
BREAKING NEWS

Ambasadorja Kim mesazh të koduar Edi Ramës pas takimit me Lulzim Bashën: Zgjidh o Berishën o SHBA

Ambasadorja Kim mesazh të koduar Edi Ramës pas takimit me Lulzim
x
BREAKING NEWS

U propozua për 6 marsin / Sali Berishës i tërhiqet papritur nga gara kandidati i njohur, ja çfarë ka ndodhur

U propozua për 6 marsin / Sali Berishës i tërhiqet papritur nga
x
BREAKING NEWS

“Bombë” infektimesh nga Omicron në këtë qytet në Shqipëri, mjekja jep alarmin: Përveç variantit të ri, po qarkullon edhe...

“Bombë” infektimesh nga Omicron në këtë qytet
x

Aktualitet

Aksident tragjik në Itali, humb jetën 20-vjeçari shqiptar, plagosen rëndë edhe katër miqtë e tij

Aksident tragjik në Itali, humb jetën 20-vjeçari shqiptar,

Një 20-vjeçar shqiptar ka humbur jetën pas një aksidenti tragjik mëngjesin e sotëm në Itali.

Përveç viktimës, 4 persona të tjerë mbetën të plagosur rëndë dhe u transportuan menjëherë në spital.

Përplasja ndodhi pak pas orës 7 në Riccione, në Viale Abruzzi, kur drejtuesi i një Fiat 500 L që udhëtonte drejt detit pasi ishin kthyer nga një festë humbi kontrollin e makinës dhe u përplas me një pemë me shpejtësi të madhe.

Pasagjerët e makinës, pesë të rinj të gjithë 20 vjeç nga Cattolica, kanë mbetur të bllokuar mes llamarinave dhe përveç mjeteve të urgjencës, kanë ndërhyrë edhe zjarrfikëset për t'i nxjerrë.

Përveç djalit shqiptar që u shpall i vdekur në vendngjarje, u transportuan me helikopter një 20 vjeçar italian, një 18 vjeçare shqiptare dhe një djalë 21 vjeçar maroken. 

Më të lexuarat