BREAKING NEWS

 Artan Hoxha plas ‘BOMBËN’, nxjerr pamjet ekskluzive të kryebashkiakut duke pirë kokainë/ Paralajmëron një tjetër surprizë në orët në vijim

x

Aktualitet

Aksident tragjik në Krujë/ Makina bie në greminë, 1 i vdekur dhe 2 të plagosur (EMRAT)