BREAKING NEWS

Lajm fantastik! Shkencëtarët bëjnë zbulimin e bujshëm: Ky ilaç i zakonshëm ul rrezikun e vdekjes nga koronavirusi

Lajm fantastik! Shkencëtarët bëjnë zbulimin e bujshëm:
x

Aktualitet

Aksident tragjik në Laç, humb jetën drejtuesi i biçikletës

Aksident tragjik në Laç, humb jetën drejtuesi i

Një aksident i rëndë është shënuar vetëm pak më parë në afërsi të qytetit të Laçit.

Mësohet se një trajler ka përplasur rëndë një biçikletë e për pasojë ka humbur jetën drejtuesi i kësaj të fundit. Përplasja ka qenë aq e fortë sa çiklisti ka gjetur vdekjen e menjëhershme. Drejt vendit të ngjarjes është nisur policia.

Grupi hetimor ndodhet në vendgjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.