BREAKING NEWS

“Kukësi si Londra e vogël”/ Media britanike japin alarmin: Cilat janë 9 bandat që po trafikojnë shqiptarët, reklamojnë shërbimet e tyre edhe në TikTok

“Kukësi si Londra e vogël”/ Media britanike japin alarmin:
x
BREAKING NEWS

E rëndë në Tiranë, gjendet i pajetë një 35-vjeçar, dyshimet e para

E rëndë në Tiranë, gjendet i pajetë një
x
BREAKING NEWS

EMRI/ Ndoqi klientin me thikë në rrugë pasi u ankua për faturën, identifikohet pronari i restorantit, policia e shpall në kërkim

EMRI/ Ndoqi klientin me thikë në rrugë pasi u ankua për
x
BREAKING NEWS

Shpallja non-grata e gazetares ruse, reagon Grenell dhe paralajmëron Sveçlën: Precedent i tmerrshëm, zyrtarë të Kosovës mund ta pësojnë në të ardhmen

Shpallja non-grata e gazetares ruse, reagon Grenell dhe paralajmëron
x
BREAKING NEWS

Procesi i Zajednicës në Kosovë/ “Turp historik dhe krim tradhtie kombëtare, antishqiptarizmi i bashkuar me korrupsionin e lartë shtetëror në Tiranë”, Spartak Ngjela bën paralajmërimin e fortë: Prisni dhe shikoni...

Procesi i Zajednicës në Kosovë/ “Turp historik dhe krim
x
BREAKING NEWS

Iku i nxehti afrikan?! Shi, rrufe dhe ulje temperaturash! Parashikimi i motit për javën e ardhshme

Iku i nxehti afrikan?! Shi, rrufe dhe ulje temperaturash! Parashikimi i motit
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

“1 javë pasi i thashë Metës këtë, mua Berisha më arrestoi”, Idajet Beqiri nxjerr prapaskenat dhe ngre dyshimet e forta

“1 javë pasi i thashë Metës këtë, mua Berisha
x

Aktualitet

Aksident tragjik në vendin fqinj/ Motori u përplas me një makinë, humb i riu shqiptar

Aksident tragjik në vendin fqinj/ Motori u përplas me një

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Greqi, ku një i ri shqiptar ka humbur jetën.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit në Kamari të Thires, ku shqiptari, i cili ishte me motor është përplasur anash me një makinë, e cila drejtohej nga një 30-vjeçar.

Megjithëse u transportua menjëherë për në spital, shqiptari nuk mundi t’i shpëtonte plagëve të marra dhe humbi jetën pak çaste më vonë. Ende nuk bëhet i ditur emri i tij. Por burime nga media greke bëjnë me dije se bëhet fjalë për një 25-vjeçar shqiptar.

Policia ka shkuar në vendngjarje dhe po kryen hetimet në lidhje me rrethanat dhe shkaqet e aksidentit.

 

Më të lexuarat