Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Vizita në Gjermani për të takuar kancelaren Merkel? Ja çfarë thotë kryeministri Rama  

Vizita në Gjermani për të takuar kancelaren Merkel? Ja
x

Aktualitet

Aksidenti fatal përgjak rrugët e vendit/ Dyshohet se dy të rinj kanë vdekur në Rrugën e Kombit dhe dy të tjerë nisen me urgjencë në spital

Aksidenti fatal përgjak rrugët e vendit/ Dyshohet se dy të rinj

Një aksident i rëndë raportohet të ketë ndodhur orët e pasdites në Rrugën e Kombit në autostradën Kalimash-Morinë, në vendin e quajtur “Shkodra Beton”.

Sikurse njofton paraprakisht policia, një mjet tip “Golf”, ka dal nga rruga, ku për pasojë kanë humbur jetën dy shtetas ende të paidentifikuar.

Po ashtu, bëhet me dije se janë dëmtuar edhe dy shtetas të tjerë të cilët ndodhen në spitalin e Kukësit, ku po marrin ndihmë mjeksore.

Në vendin e ngjarjes ndodhet grupi hetimor ku po punon për përcaktimin e shkaqeve të aksidentit.