Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela paralajmëron arrestime të bujshme në Shqipëri: Ju tregoj se çfarë do të ndodhë pas 10 ditësh në Tiranë

Spartak Ngjela paralajmëron arrestime të bujshme në
x

Aktualitet

Aksident i frikshëm tek Ura Vajgurore/ Makina e OSHEE-së përplaset kokë më kokë me Benz-in, tre të plagosur (Detajet e para)

Aksident i frikshëm tek Ura Vajgurore/ Makina e OSHEE-së

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin nacional Berat-Urë Vajagurore, në fshatin Moravë.

Dy mjete janë përplasur kokë më kokë më njëra-tjetrën, ku mjeti tip Benz 250 është përplasur me mjetin e OSHE-së.

Paraprakisht raportohet për 3 të plagosur rëndë.

Në vendngjarje janë forca të shumta të policisë dhe repartit zjarrëfikës.