Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Aksidenti i rëndë në Durrës, humbin tragjikisht jetën dy persona

Postuar: 12/01/2019 - 19:32

Aksident automobilistik në Durrës me pasojë vdekjen e dy personave.
 
Dy viktimat, identiteti i të cilëve s’bëhet ende i ditur, janë përplasur nga një automjet.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 20/03/2019 - 11:43

Gjatë paradites së sotme fermerët në qytetin e Lushnjes kanë dalë në protestë, për të kundërsht

Postuar: 20/03/2019 - 11:29

Ish deputetja e PD, Jorida Tabaku do dalë sot para gjykatës për tu përballur me padinë e kryemi

Postuar: 20/03/2019 - 11:16

Dy ditë pas ekzekutimit me 20 plumba të Jurgen Kurtit, policia ka shpallur në kërkim djalin e t

Postuar: 20/03/2019 - 11:06

Ditën e sotme po zhvillohet një protestë në Lushnje.

Postuar: 20/03/2019 - 10:57

Përmes një postimi në facebook, ambasada e SHBA në Tiranë ka listuar 10 fakte të rëndësishme mb