Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Prag lufte mes Turqisë dhe Greqisë! Kryeministri Rama befason gazetarin grek, ja çfarë i thotë për Erdogan

Prag lufte mes Turqisë dhe Greqisë! Kryeministri Rama befason
x

Aktualitet

Aksidenti i rëndë në Golem, zbardhen detajet e para

Aksidenti i rëndë në Golem, zbardhen detajet e para

Një aksident rrugor me pasojë plagosjen ka ndodhur në Kavajë.

Aksidenti ka ndodhur mbrëmjen e sotme, konkretisht në Golem.

Një person ka mbetur i plagosur dhe është transportuar në spitalin e Durrësit dhe mësohet se ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Makina ka pësuar dëmtime të mëdha dhe pjesë të saj kanë përfunduar përgjatë gjithë rrugës.

Për shkak të aksidentit është krijuar dhe trafik.

Po punohet për dokumentimin w shkaqeve të plota të aksidentit.