BREAKING NEWS

Bien ndjeshëm rastet e reja/ Ministria e Shëndetësisë publikon bilancin e COVID, ja çfarë ka ndodhur në 24 orët e fundit

Bien ndjeshëm rastet e reja/ Ministria e Shëndetësisë
x

Aktualitet

Aksidenti i trefishtë në aksin Fier-Vlorë/ Ndërron jetë 18-vjeçari, ka të plagosur (Detajet)

Aksidenti i trefishtë në aksin Fier-Vlorë/ Ndërron jetë

Një aksident i shumëfishtë është shënuar ditën e sotme në autostradën Vlorë-Levan.
Në aksident u përfshinë 3 makina dhe fillimisht u raportua për disa të plagosur.Sipas informacioneve për mediat, si pasojë e aksidentit ka ndërruar jetë një 18-vjeçar, identiteti i të cilit nuk është bërë i ditur akoma. Fatkeqësisht i riu nuk arriti që të mbijetojë dot pas plagëve të marra. 

Deri tani nuk dihet ende gjendja e personave të tjerë të plagosur nga aksidenti.

Akoma nuk dihen shkaqet e aksidentit, ndërsa policia është nisur drejt vendngjarjes për të hetuar rastin.